22- Protože tě miluju

19. března 2007 v 17:21 | Lusesita |  Cesta Vzhůru: Epizody
"Dítě se stane člověku otcem"
William Wordsworth

Scottův otec vede rozhovor s Peterem a protože už nežije s Elaine, chce aby se Scott vrátil domů. Shelby se baví na chodbě se Skotým, který ji ujišťuje, že ji neopustí. Peter se snaží vysvětlit, že scott ještě není připravený, ale jeho otec už je rozhodnutý. Když se Skotý dozvídá od otce a Petera, že může domů, má radost jak malej kluk. Naopak Shelby je zdrcená a vysvětluje Skotovi, že vztah na dálku je blbost. Peter dělá Sophie nabídku k sňatku č.2 a vyčítá Sophie, že se mu vyhýbá. Dobrodruzi si vyžádají (jmenovitě Kat) uspořádání plesu (v originále jde o morp - prom), což Skotý komentuje slovy, že je škoda, že už tu nebude. Shelby je znovu hrozně smutná. Peter sděluje nějaké podmínky pro tenhle mejdan a David si tady vystřihne mistrovskou scénu, když chce jít s Daisy. Skotý diskutuje se Shelby o jejich vztahu. Peter chce vědět, proč si ho Sophie nechce vzít a ta se nakonec přizná, že nemůže mít děti a bojí se, že Petera ztratí. Peter je trochu zaskočený, ale říká Sophie, že je jediná, koho chce víc než děti.

Skotý si chce naposledy zahrát s merunou a řiká Davidovi, ať mu nahodí. Následuje výborná scéna. Potom dává David Ezrovi svý drogy, zatímco dívky si vybírají šaty na ples - Shelby se porve s Jul (fakt nejméně věrohodná scéna z celýho seriálu). Vzápětí mají obě rozhovor se Sophie (to už je o poznání věrohodnější) a večer se Shelby baví se Skotým naposledy (tady mi chybí nějaká cool hudba). Ráno se Scott loučí s Dobrodruhy, kromě Shelby, která už se s ním raději nechce vidět. Peter přichází se Scottovým otcem a loučí se Skotým, který se po odjezdu z Horizontu opět pohádá U Rastyho s otcem kvůli Elaine. Začne ples, Peter pozval i Hanka, což udělá radost Kat. Jul paří s Auggem a Daisy s Davidem. Ezra je v depresi, stejně jako Shelby. Ezra přemýšlí, zda si koupit jízdenku do ráje, ale Shelby mu to rozmluví. V závěru jdou všichni ven koukat na meteory, Sophie nábídne ruku Peterovi, no a na závěr přijde ze tmy Skotý, sebere veškeré své mistrovství a před Shelby vysloví tu krásnou formulku...happyend jak má být.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Romanička Romanička | 19. března 2007 v 18:20 | Reagovat

Ahoj Lucy, máš to tu moc krásný a ty videjka jsou boží :-))

2 oudeska oudeska | Web | 19. března 2007 v 19:50 | Reagovat

Nazdárek♥♥♥:o)

3 Denisa Denisa | E-mail | 11. června 2008 v 17:42 | Reagovat

ahoj!

máš to tu moc ale opravdu moc hezký,chtěla bych se zeptat jestli i nebude vadit když něco z tvý rubriky seriály:cesta vzhůru-epizody  použiji

kdyby ti to vadilo tak mi napiš na email

počkám na tvou odpověd než to použiji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama