11- Život jde dál

24. března 2007 v 9:54 | Lusesita |  Cesta Vzhůru: Epizody
"Tady je na vás odevšad vidět. Musíte změnit svůj život."
Rainer Maria Rilke
Chloe, Peterova exmanželka, ukazuje demoverzi dokumentu o Horizontu. Sophie a Peter cítí, že to video ukazuje něco jiného než o čem škola opravdu je. Scott čeká na setkání se zástupcem společnosti pro ochranu mladistvých (dále jen CPS). Znovu se mu vrací tíživé vzpomínky. Shelby chce ještě před výslechem hodit se Skotým řeč:
Shelby: So.. how you feeling?
Scott: Just want to get over it. Done.
Shelby: I heard somewhere the truth will set you free. Probably in church.
Scott: You go to church?
Shelby: Ah huh.
Shelby: No one ever really knows.. what it makes you feel like about what happened. How wrong it is. You told me and that took guts. Tell them

Shelby odchází pryč, zatímco Scott zírá do stropu a připravuje se na rozhovor. Zbytek Dobrodruhů sleduje řežiséra, který natáčí v areálu již zmiňovaný dokument ve společnosti "opravdových" herců. Dobrodruzi vědí, že ti herci jsou trochu mimo a vypadají úplně jinak než oni. Ezra a Daisy chtějí natočit vlastní video a půjčují si od rejži kameru. Scott je pro změnu natáčen na video CPS a dostává šílený otázky, které ho samosebou vytáčejí. Zároveň se ale přiznává, že psal Elaine zamilované dopisy. Těma dopisama se to otočí proti Skotýmu, ale všichni dobře víme, že ta špátná je tady Elaine. Ezra a Daisy se snaží zachytit běžný den v Horizontu, Scott rezignuje, když se dozví, že Elaine ukázala dopisy CPS. Nemluví se Shelby, nemluví s nikým. Zbytek gangu přemýšlí, jak Scotta povzbudit, ale ten vypadá, že nechce dělat nic. Nakonec ho přemluví, aby jim pomohl ve fotbalovém zápase proti hercům, kterým chtějí nakopat zadky. Hra je tvrdá a fakt se to mastí. V závěru Skotý nechytne rozhodující pas, jelikož je psychicky vyřízenej a Dobrodruzi ten mač projedou. Režisér ukazuje komerční dokument (poté co dostal pěstí od Sophie) a ostatní se mu vysmějou, protože o nich vůbec nic neví. Scott vypráví Shelby celý příběh a proč psal dopisy Elaine. Shelby ho podrží a Scottovi je opět lépe. Nakonec Daisy s Ezrou představují svůj příspěvek, zatímco Skotý (už zase se Shelby) to hudebně doprovodí. Peter nakonec říká Scottovi, že je na jeho straně a že nedovolí, aby to Elaine prošlo. Scott objímá Shel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlondMary BlondMary | Web | 24. března 2007 v 19:41 | Reagovat

Vždyť máš hezkej blog, mně se líbí.

Jinak bleskovky., to jsou takový menší soutěže, na který píšeš odpovědi na to, co se po tobě chceš. A vyhraješ nějakou cenku, většinou diplom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama